Altın yatırımları çeşitli şekillerde ve şu anda çevremizde var olan ekonomik manzara ile olabilir; En güvenli yatırım araçlarından biri de tonozlu altındır. Bu aslında sizin için farklı yüksek güvenlikli kasalarda profesyonelce saklanan külçe altındır. Altına yatırım yaptığınızda, en güvenli ve en kazançlı yatırım yöntemlerinden birini seçiyorsunuz.

Bazıları, külçe altın şeklinde külçe altına yatırım yapmanın altın paralara Altın yatırım yapmaktan ne kadar farklı olduğunu merak ediyor olabilir. İkincisine yatırım yapmanın komisyonları, külçe altınlara yaptığınız yatırımdan çok daha yüksek olabilir, bu da bunu daha uygun bir seçenek haline getirir. Altın külçelerine yatırım yapan herkes, bunun likiditesinin çok yüksek olduğunu ve ihtiyaç anında çok kolay nakde çevrilebileceğini bilmelidir.

Nasıl Kazanırsınız?

Altının getiri sağlamadığı doğru ama 2008’den beri çok iyi bildiğimiz enflasyona ve borsadaki dalgalanmalara karşı bir önlem. olmak:

– Çevrimiçi bir hesap aracılığıyla çok kolay bir şekilde edinebilme
– Altın külçelerinin doğru fiyatını ödemek
– Altının Frankfurt, Zürih ve Amsterdam’daki çok yüksek güvenlikli kasalarda güvenli bir şekilde saklandığından emin olunması
– %100 geri alım garantisi garantisi
– Altının size teslim edilmesini seçin
– Satın alınabilirliğini artıran altın külçelerine (tamamı veya bir kısmı) yatırım yapmak
– Külçe altınlarınızı size uygun hacimlerde rezerve edebilme
– LBMA onaylı bir külçe altın piyasası rafinerisi tarafından incelenen külçe altınların sahibi

Geleneği Yıkmak – Erişilebilirliği Artırmak

Geleneksel olarak, yalnızca çok zengin yatırımcılara kendi özel bankaları tarafından tonozlu külçe altın teklif edilirdi. Ama şimdi bu yüksek kaliteli yatırım, daha mütevazı yatırımlar yapmak isteyen bireylerin ulaşabileceği bir konuma geldi. Aslında, şirketin size sağladığı geri alım garantisi sizin için gönül rahatlığıdır.

By admin

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *